AL-KO EASY FLEX Akumuliatorinė vejapjovė 34.8 Li, įskaitant 2x bateriją (2.5 Ah) ir dvigubą įkroviklį AL-KO Sodo, daržo technika

AL-KO EASY FLEX Akumuliatorinė vejapjovė 34.8 Li, įskaitant 2x bateriją (2.5 Ah) ir dvigubą įkroviklį

Kaina: 270.00 (su PVM)

Aprašymas

AL-KO 34,8 Li

Al-KO pradinio lygio modelis įtikina savo mažu svoriu, kuris apsaugo nuo greito nuovargio pjaustant veją. Dėl naujoviškų komponentų, tokių kaip ličio jonų akumuliatorius su įkrovimo lygio indikatoriumi, AL-KO 34.8 Li yra patikimas jūsų sodo partneris.

Al-KO 34.8 Li techninės detalės

Dėl mažo svorio dėl plastikinio korpuso, didelio manevringumo ir 34 cm pjovimo pločio AL-KO 34,8 Li idealiai tinka mažesniems sodams išlaikyti. 20 voltų ličio jonų akumuliatorius užtikrina efektyvų darbą su iki 200 m² sveriančia veja. Baterija įkraunama maždaug per 150 minučių. Tik vienu judesiu galite lengvai reguliuoti pjovimo aukštį 6 žingsniais nuo 25 mm iki 75 mm. Didelė audinio gaudymo dėžutė su lygio indikatoriumi turi iki 30 l. Lengvą transportavimą užtikrina patogi rankena, o ergonomišką, sulankstomą sparą su gumine rankena galima sulankstyti, kad AL-KO 34.8 Li būtų laikomas vietos taupymo būdu.

Akumuliatorius tinka visiems AL-KO EASY FLEX šeimos įrenginiams.

Pirkite AL-KO 34.8 Li & Alternatyvos

Pirkite AL-KO 34.8 Li dabar mūsų internetinėje parduotuvėje arba viename iš mūsų specializuotų pardavėjų. Tai idealus partneris mažiems sodams. Jei norite akumuliatorinės vejapjovės, kurios pjovimo plotis yra 38 cm, rekomenduojame AL-KO Moweo 38,5 Li.

Mūsų privalumai Jums

Mūsų dvejų metų gamintojo garantija taip pat apima šio įrenginio akumuliatorių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AL-KO EASY FLEX Akumuliatorinė vejapjovė 34.8 Li, įskaitant 2x bateriją (2.5 Ah) ir dvigubą įkroviklį”

Pirkėjai taip pat domėjosi:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.