Apie mus

Apie kompaniją

Įmonė ,,Šaltukas” buvo įkurta 1992 metais.

Veiklos pradžioje buvo taisomi elektriniai buitiniai prietaisai: šaldytuvai, skalbimo mašinos, elektrinės viryklės, dulkių siurbliai, elektriniai vandens šildytuvai ir kita smulki elektrinė buitinė technika.

2003 metais, plėsdami įmonės veiklą, atidarėme parduotuvę, kurioje prekiaujame naujais šaldytuvais, mūsų pačių sutaisyta dėvėta buitinė technika: šaldytuvais, skalbimo mašinomis, elektrinėmis viryklėmis ir kt.

Pardavime yra labai didelis naujų atsarginių detalių pasirinkimas minėtos buitinės technikos remontui. Prekiaujame specialiais įrankiais ir įranga skirta elektrinės buitinės ir pramoninės technikos remontui. Nuolat plečiame ne tik buitinės technikos, bet ir pramoninių šaldytuvų, virtuvinės įrangos, bei kitos pramonines technikos atsarginių detalių asortimentą.

Pastoviems mūsų klientams taikomos nuolaidos.

Pasirašome ilgalaikes sutartis su organizacijomis ir įmonėmis dėl atsiskaitymo atidėjimo už mūsų suteiktas paslaugas ir parduotas atsargines detales.

Pastaba: šaldymo įrangos kompresoriams, visiems kaitinimo elementams, termoreguliatoriams ir visoms kitoms elektros prekėms garantija  NESUTEIKIAMA.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.