Prekių grąžinimo politika

PASTABA!

Užsakant reikiamą detalę užsakovui savarankiškai pačiam, jam pasirinkus ir nurodžius norimos detalės kodus ar bet kokius kitus požymius, mūsų įmonė tokiais atvejais negarantuoja ir neatsako ar tikrai ta savarankiškai užsakovo užsakyta ir pasirinkta detalė tiks jo buitiniam prietaisui, tap pat ta prekė nebus priimama atgal į mūsų įmonės sandėlius ir sumokėti pinigai nebus grąžinami.

Todėl užsakant norimą ir reikiamą buitiniam prietaisui detalę BŪTINA darant užsakymą, atsiųsti to buitinio PRIETAISO (o ne reikiamos detalės) įdentifikavimo kortelės nuotrauką į mūsų el. paštą ir tik po to gavus mūsų patvirtinimą jog užsakovui norima gauti detalė tikrai tiks jo turimam prietaisui-  užsakyti ją, tais atvejais mūsų įmonė garantuos už užsakytos detalės tinkamumą ir bet kokius iškilusius neaiškumus ar nesklandumus aiškinsimės su tiekėjais.

Dėl prekės užsakymo atsiuntimo į namus, užpildykite tuščius laukelius.

Nesandėliuojamos, pagal specialius klientų užsakymus patiektos prekės yra negrąžinamos.

Pastaba: šaldymo įrangos kompresoriams, visiems kaitinimo elementams, termoreguliatoriams ir visoms kitoms elektros prekėms garantija  NESUTEIKIAMA.

 

Grąžinamosios išmokos

Gavę ir patikrinę jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime jums el. laišką, kuriuo informuosime, kad grąžinamą prekę gavome. Taip pat informuosime jus apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jei jūsų prašymas bus patenkintas, per tam tikrą dienų skaičių bus atliktas pinigų grąžinimas ir kreditas bus automatiškai pervestas į jūsų kredito kortelę arba pradinį mokėjimo būdą.

Vėluojančios arba trūkstamos grąžinamosios išmokos

Jei dar negavote grąžinimo, pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą.

Tada kreipkitės į kredito kortelės bendrovę, nes gali praeiti šiek tiek laiko, kol bus oficialiai pervestas grąžinimas.

Tada kreipkitės į savo banką. Dažnai praeina šiek tiek laiko, kol grąžinamos lėšos bus pervestos į sąskaitą.

Jei visa tai atlikote ir vis dar negavote grąžinimo, susisiekite su mumis adresu info@saltukas.lt.

Parduodamos prekės

Grąžinami tik įprastos kainos daiktai. Už išpardavimo prekes pinigai negrąžinami.

Mainai

Prekes keičiame tik tuo atveju, jei jos yra sugedusios arba pažeistos. Jei norite pakeisti prekę į tokią pačią, parašykite mums el. laišką adresu info@saltukas.lt ir atsiųskite prekę adresu: Veiverių g. 61b, Kaunas.

Dovanos

Jei perkant prekę ir siunčiant ją tiesiai jums, ji buvo pažymėta kaip dovana, gausite dovanų kreditą, atitinkantį grąžinamos prekės vertę. Gavus grąžintą prekę, dovanų kuponas bus išsiųstas jums paštu.

Jei perkant prekę nebuvo pažymėta, kad ji skirta dovanai, arba jei dovanos davėjas užsakymą išsiuntė sau, kad vėliau jį padovanotų jums, grąžinsime pinigus dovanos davėjui ir jis sužinos apie jūsų grąžinimą.

Siuntų grąžinimas

Norėdami grąžinti gaminį, turėtumėte siųsti gaminį adresu: Veiverių g. 61b, Kaunas.

Jūs būsite atsakingi už tai, kad patys apmokėtumėte siuntimo išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu. Siuntimo išlaidos negrąžinamos. Jei jums bus grąžinti pinigai, grąžinimo siuntimo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamos sumos.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, gali skirtis laikas, per kurį jus pasieks pakeistas produktas.

Jei grąžinate brangesnius daiktus, galite apsvarstyti galimybę naudotis sekimo paslaugomis arba įsigyti siuntimo draudimą. Negarantuojame, kad gausime jūsų grąžinamą prekę.

Reikia pagalbos?

Klausimais, susijusiais su pinigų grąžinimu ir prekių siuntimu, kreipkitės į mus el. paštu info@saltukas.lt.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.