AL-KO Robolinho® 1200 W robotinė vejapjovė AL-KO Sodo, daržo technika

AL-KO Robolinho® 1200 W robotinė vejapjovė

2 METŲ GARANTIJA

Kaina: 1,290.00 (su PVM)

Aprašymas

Automatinė vejapjovė su Smart Garden jungtimi – Robolinho® 1200 W robotas vejapjovė

Robolinho® 1200 W sukūrė mūsų inžinieriai Vokietijoje, o pagamino mūsų specialistai Austrijoje – taip mes, AL-KO Gardentech, užtikriname, kad savo klientams garantuojame tik geriausią kokybę. Dėl patvarių komponentų ir sudėtingų technologijų Robolinho® yra patikimas kasdienės vejos priežiūros jūsų sode palydovas. Robotas vejapjovė montuojamas naudojant bazinę stotį ir perimetro kabelį, o Smart Gardening ryšys greitai užmezgamas. Mūsų sudėtinga programinė įranga ir intuityvus valdymas leidžia lengvai prižiūrėti veją, kada ir kur to norite.
Robolinho® 1200 W roboto vejapjovės techninė informacija

Išmani sodo priežiūra ir sumani sodininkystė yra dalis to, ką gali pasiūlyti Robolinho® 1200 W: Dėl jau įdiegtos roboto vejapjovės techninės įrangos paprastas prijungimas naudojant AL-KO inTOUCH programėlę nesukelia problemų. Visa tai patogiai veikia jų „WiFi“. Tylus ir be emisijų veikimas užtikrina malonų darbą, kuris energiją gauna iš 5 Ah / 25,2 V stiprios ir patvarios ličio jonų baterijos. Dėl to robotą vejapjovę AL-KO galima be problemų eksploatuoti ir valstybinių švenčių dienomis ar naktį. Specialiai sukurta judesio technologija kartu su 23 cm pjovimo pločiu užtikrina efektyvią vejos priežiūrą iki 1200 m² plotuose. Tokios kliūtys kaip medžiai arba iki 45 % nuolydžiai yra lengvai įveikiami. Dviguba vejapjovė su besisukančiais peiliais, 4 kartus ilgesniam tarnavimo laikui.
Tolygiai reguliuojamas pjovimo aukštis nuo 25 mm iki 55 mm, todėl galite reguliuoti vejos ilgį pagal savo pageidavimus. AL-KO sukurta DCS (Double-Cut-System) užtikrina tobulą pjovimą, o susidariusi nupjauta žolė susmulkinama vejapjovės dėkle ir grąžinama į veją kaip organinės trąšos. Štai kodėl jums nereikia išmesti nupjautos žolės, kai turite Robolinho® 1200 W. Didžiausią žmonių ir gyvūnų saugumą užtikrina patikima roboto vejapjovės saugos technologija.

Atkreipkite dėmesį: perkant mūsų solo® by AL-KO robotą vejapjovę, įžeminimo vinys ir kilpos laidas neįeina.
AL-KO Smart Garden: su AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) robotą vejapjovę galima valdyti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu per namų WiFi tinklą.
Robolinho® 1200 W yra aplinkai nekenksmingas ir paprastas būdas prižiūrėti veją. Ar turite veją, kurios plotas yra nuo 1200 iki 2000 kvadratinių metrų? Jei taip, rekomenduojame solo® by AL-KO Robolinho® 2000 W.

Mūsų privalumai jums

Smart Garden Connection: naudojant naujus Robolinho® modelius su programėlėmis sodas yra sumaniai prižiūrimas ir Smart Garden tampa realybe. Valdymas per AL-KO inTouch programėlę per savo WLAN namų tinklą.

Mūsų dvejų metų gamintojo garantija taip pat apima šio įrenginio akumuliatorių. Robolinho® garantija gali būti pratęsta iki 5 metų kasmet atliekant techninę priežiūrą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AL-KO Robolinho® 1200 W robotinė vejapjovė”

Pirkėjai taip pat domėjosi:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.