AL-KO Robolinho® 500W robotinė vejapjovė AL-KO Sodo, daržo technika

AL-KO Robolinho® 500W robotinė vejapjovė

2 METŲ GARANTIJA

Kaina: 730.00 (su PVM)

Aprašymas

Pjovimo stebuklas su Smart Garden jungtimi – Robolinho® 500 W robotas vejapjovė

Robolinho® 500 W sukūrė mūsų inžinieriai Vokietijoje, jį gamina mūsų specialistai Austrijoje – taip mes, AL-KO Gardentech, užtikriname, kad savo klientams garantuojame tik geriausią kokybę. Dėl patvarių komponentų ir sudėtingų technologijų Robolinho® yra patikimas palydovas ir pagalbininkas kasdienei vejos priežiūrai jūsų sode. Robotą vejapjovę itin lengva sumontuoti; ir bazinė stotis, ir išmanusis sodininkystės ryšys yra greitai paruošti. Mūsų sudėtinga programinė įranga ir intuityvus valdymas palengvina vejos priežiūrą bet kada ir kur tik norite.
Robolinho® 450 W roboto vejapjovės techninė informacija

Protinga sodo priežiūra ir sumani sodininkystė yra dabarties dalis naudojant Robolinho® 500 W: robote vejapjovėje sumontuotos techninės įrangos dėka viskas, ko jums reikia naudojant AL-KO inTOUCH programėlę. Tada Robolinho patogiai veiks per jūsų „WiFi“. Tylus ir be emisijų užtikrina malonų darbą, o vejapjovė energiją gauna iš 2,2 Ah / 18 V stiprios ir ilgai veikiančios ličio jonų akumuliatoriaus. Tai reiškia, kad robotas vejapjovė AL-KO taip pat gali būti naudojamas bet kuriuo metu, dieną ar naktį, be jokių problemų. Specialiai sukurta judėjimo technologija kartu su 20 cm pjovimo pločiu užtikrina efektyvią vejos priežiūrą iki 450 m² plotuose, kurių kliūtys, pvz., medžiai ar šlaitai, lengvai įvaldomi iki 35%. Dėl konstrukcijos ir pjovimo krypties keitimo ašmenų tarnavimo laikas yra keturis kartus ilgesnis nei kitų robotų vejapjovių. Atkreipkite dėmesį: perkant mūsų solo® by AL-KO robotus vejapjoves, į mašiną neįeina nei dirvos vinys, nei kilpos viela. Pjovimo aukštis gali būti reguliuojamas nuo 25 mm iki 55 mm, o tai reiškia, kad galite pritaikyti savo vejos ilgį pagal savo asmeninius pageidavimus. Pjovimo technologija užtikrina nepriekaištingą pjovimą, o nupjauta žolė susmulkinama vejapjovės korpuse ir tiekiama atgal į veją kaip biologinė trąša, todėl naudojant Robolinho® 500 W jums nereikia išmesti nupjautos žolės. Patikima roboto vejapjovės saugos technologija užtikrina maksimalų žmonių ir gyvūnų saugumą.

Privalumai Jums

Smart Garden Connection: naudojant naujus Robolinho® modelius su programėlėmis sodas yra sumaniai prižiūrimas ir Smart Garden tampa realybe. Valdykite per AL-KO inTouch programėlę naudodami WLAN namų tinklą.

Mūsų dvejų metų gamintojo garantija taip pat apima šio įrenginio akumuliatorių. Robolinho garantija gali būti pratęsta iki 5 metų kasmet atliekant techninę priežiūrą pas vietinį AL-KO techninės priežiūros atstovą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AL-KO Robolinho® 500W robotinė vejapjovė”

Pirkėjai taip pat domėjosi:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.