AL-KO Robolinho® 700 W robotinė vejapjovė AL-KO Sodo, daržo technika

AL-KO Robolinho® 700 W robotinė vejapjovė

Kaina: 940.00 (su PVM)

Aprašymas

Pjovimo stebuklas su Smart Garden jungtimi – Robolinho® 700 W robotas vejapjovė

Robolinho® 700 W sukūrė mūsų inžinieriai Vokietijoje, o pagamino mūsų specialistai Austrijoje – taip mes, AL-KO Gardentech, užtikriname, kad savo klientams garantuojame tik geriausią kokybę. Dėl patvarių komponentų ir sudėtingų technologijų Robolinho® yra patikimas palydovas ir asistentas kasdienei vejos priežiūrai jūsų sode. Robotą vejapjovę montuoti labai paprasta, nes greitai paruošiama ir bazinė stotis, ir išmanioji sodo jungtis. Mūsų sudėtinga programinė įranga ir intuityvus valdymas leidžia lengviau prižiūrėti veją, kada ir kur tik norite.
Robolinho® 700 W roboto vejapjovės techninė informacija

Išmani sodo priežiūra ir sumani sodininkystė yra dalis to, ką Robolinho® 700 W gali pasiūlyti dėl jau sumontuotos roboto vejapjovės techninės įrangos. Reikalingas paprastas prisijungimas naudojant AL-KO inTOUCH programėlę, kuri patogiai veiks per jūsų WiFi ryšį. Tylus ir be emisijų veikimas užtikrina be trikdžių, o jo energija gaunama iš 5 Ah / 25,2 V stiprios ir ilgai veikiančios ličio jonų baterijos. Tai reiškia, kad AL-KO robotą vejapjovę galima naudoti ir naktį, nesijaudinant dėl ​​trukdymo kaimynams. Specialiai sukurta judėjimo technologija kartu su 22 cm pjovimo pločiu užtikrina efektyvią vejos priežiūrą iki 700 m² plotuose. Lengvai įveikiamos tokios kliūtys, kaip medžiai ar iki 45 % šlaitai. Dvipusiai apverčiami vejapjovės peiliai užtikrina 4 kartus ilgesnį tarnavimo laiką. Pjovimo aukštis gali būti reguliuojamas nuo 25 mm iki 55 mm, todėl galite reguliuoti vejos ilgį pagal savo poreikius. AL-KO sukurta DCS (Double-Cut-System) užtikrina nepriekaištingą apdailą, o nupjauta žolė iš naujo nupjaunama vejapjovės korpuse ir grąžinama į veją kaip natūrali trąša, todėl naudojant nupjautą žolę nereikia išmesti. Robolinho® 700 W. Patikima roboto vejapjovės saugos technologija užtikrina maksimalų žmonių ir gyvūnų saugumą.

Atkreipkite dėmesį: perkant mūsų solo® by AL-KO robotus vejapjoves, tiek įžeminimo vinys, tiek kilpos laidas į pristatymą neįeina.
Robolinho® 700 W yra aplinkai nekenksmingas jūsų vejos priežiūros pagalbininkas. Ar turite iki 1200 kvadratinių metrų veją? Jei taip, mes rekomenduotume solo® by AL-KO Robolinho® 1200 W.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AL-KO Robolinho® 700 W robotinė vejapjovė”

Pirkėjai taip pat domėjosi:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.