AL-KO Robolinho® 2000 W robotinė vejapjovė AL-KO Sodo, daržo technika

AL-KO Robolinho® 2000 W robotinė vejapjovė

2 METŲ GARANTIJA

Kaina: 1,670.00 (su PVM)

Aprašymas

Pjovimo stebuklas su Smart Garden jungtimi – Robolinho® 2000 W robotas vejapjovė

Robolinho® 2000 W sukūrė mūsų inžinieriai Vokietijoje, o pagamino mūsų specialistai Austrijoje – taip mes, AL-KO Gardentech, užtikriname, kad savo klientams garantuojame tik geriausią kokybę. Dėl patvarių komponentų ir sudėtingų technologijų Robolinho® yra patikimas palydovas ir pagalbininkas kasdienei vejos priežiūrai jūsų sode. Robotą vejapjovę lengva nustatyti naudojant išmaniąją sodo jungtį. Mūsų sudėtinga programinė įranga ir intuityvus valdymas leidžia lengviau prižiūrėti veją, kada ir kur tik norite.
Pjovimo stebuklas su Smart Garden jungtimi – Robolinho® 2000 W robotas vejapjovė
Robolinho® 2000 W yra aplinkai nekenksminga priemonė jūsų vejai prižiūrėti. Ar turite iki 1200 kvadratinių metrų veją? Tada rekomenduojame solo® by AL-KO Robolinho® 1200 W.

Privalumai jums

Smart Garden Connection: naudojant naujus Robolinho® modelius su programėlėmis sodas yra sumaniai prižiūrimas ir Smart Garden tampa realybe. Valdykite per AL-KO inTouch programėlę naudodami WLAN namų tinklą.

Mūsų dvejų metų gamintojo garantija taip pat apima šio įrenginio akumuliatorių. Robolinho garantija gali būti pratęsta iki 5 metų kasmet atliekant techninę priežiūrą pas vietinį AL-KO techninės priežiūros atstovą.

Aukščiausios kokybės AL-KO pristatymo paslauga: mūsų solo® by AL-KO Robolinho® robotus vejapjoves pristato vienas iš specializuotų mažmenininkų. Mūsų aukščiausios kokybės pristatymo paslauga apima produkto pristatymą į jūsų sodą, taip pat patarimus dėl montavimo ir naudojimo.

AL-KO robotų vejapjovių montavimo paslauga: Robolinho® robotų vejapjovių savininkams siūlome visapusišką pilną paketą: Visą montavimo paketą galite įsigyti iš vietinio pardavėjo ir jis pasirūpins visu vejapjovės įrengimu ir nustatymu. žoliapjovė. Susisiekite su vietiniu platintoju ir paprašykite šios paslaugos kainos pasiūlymo.

AL-KO Smart Garden: su AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) robotą vejapjovę galima valdyti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu per namų WiFi tinklą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AL-KO Robolinho® 2000 W robotinė vejapjovė”

Pirkėjai taip pat domėjosi:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būsite pirmieji informuoti apie naujausias buitinės technikos tendencijas ir gausite išskirtinių mūsų pasiūlymų.

Bus naudojamas pagal mūsų privatumo politiką.