Kaip užsakyti prekes

Norėdami užsisakyti prekes internetu, užpildykite žemiau esančią užsakymo formą. 

Nurodykite mūsų katologe matomos prekės kodą ir pageidaujamą kiekį. Mes išrašysime ir atsiųsime sąskaitą. Gavę apmokėjimą, prekes išsiųsime Jūsų nurodytu adresu.

Jeigu nerandate norimos prekės, parašykite, ko ieškote. Mielai Jums padėsime.

Norint pasiklausti ar sužinoti reikiamos, ar norimos įsigyti detalės kainą, gavimo terminą, ar sužinoti dar bet kokią jums rūpimą tikslią, išsamią informaciją, - BŪTINA atsiųsti to prietaiso, prekės (šaldytuvo, skalbyklės, indaplovės, džiovyklės, viryklės, kaitlentės, orkaitės, dulkių siurblio, mikrobangų krosnelės ir t.t.) identifikavimo kortelės, etiketės, lipduko nuotrauką arba nuo jų nurašytus pilnai visus duomenis, kuriuose yra visa reikiama informacija apie to prietaiso, norimos įsigyti reikiamos detalės (ių) duomenys (vien prietaiso modelio arba pavadinimo nepakanka).

Šios identifikavimo kortelės, etiketės, lipdukai pas visus buitinius prietaisus tikrai yra (nebent juos kažkas nuplėšė, pašalino), jie dažniausiai būna:

Šaldytuvų, šaldiklių – vidinėje jų dalyje ant šoninės vidinės kairės pusės (gali būti ir ant dešinės pusės), išėmus daržovių laikymo vonelę (es), kai kurių modelių būna ir užpakalinėje šaldytuvo dalyje.                             

Skalbyklių, džiovyklių – atidarius skalbinių įkrovos dureles ant durelių vidinio rėmelio dalies ar ant jų korpuso dalies, kur atsiremia įkrovos durelės, ar apčioje ant vandens išleidimo dangtelio vidinės jo dalies, arba ant užpakalinės jų dalies.

Indaplovių – atidarius dureles ant viršutinės jų briaunos (Bosch, Siemens), ant durelių dešinės briaunos, ant indaplovių priekinės korpuso dalies, atidarius dureles, kartais ant užpakalinės indaplovių sienelės.

Viryklių, orkaičių – ant orkaičių durelių dešinės ar kairės briaunos, ant orkaičių priekinės korpuso dalies, atidarius dureles - kairėje ar dešinėje pusėje, ar apatinėje korpuso dalyje (po durelėmis), apatiniame stalčiuje, esančiame po orkaitės durelėmis, ant to stalčiaus vidaus esančių šoninių sienelių, gali būti ir ant užpakalinės prietaisų korpuso dalies.

Kaitlenčių – ant apatinės jų dalies ar ant jų kažkurios tai šoninės briaunos (šiuo atveju reikalinga kaitlentę išimti iš įmontuojamo paviršiaus, norint pamatyti tą lentelę).

 Dulkių siurblių – ant apatinės siurblių korpuso dalies, kartais ant šoninės jų dalies.

Mikrobangų krosnelių – ant užpakalinės krosnelių dalies ar ant jų durelių dešinės ar kairės briaunos, ant priekinės korpuso dalies, atidarius dureles - kairėje ar dešinėje pusėje.

Kitų buitinių prietaisų – ant jų korpuso apatinės dalies arba kitoje bet kurioje jų korpuso dalyje.

Dėl klausimų siųskite elektroniniu paštu:

info@saltukas.lt

vilnius@saltukas.lt

Dėl prekės užsakymo atsiuntimo į namus, užpildykite tuščius laukelius.

Laukai su žvaigždute yra privalomi.

Siuntimo įkainiai Lietuvoje:

Svoris kg, iki:        Tūris m³               Kaina     

iki 1 Kg                   0,004  m³          3,50 Eur
iki 5 Kg                   0,02  m³          4,50 Eur
iki 10 Kg                 0,04  m³          5,50 Eur
iki 20 Kg                 0,08  m³          7,50 Eur
iki 35 Kg                 0,14  m³           9,50 Eur
iki 55 Kg                 0,22  m³          13,50 Eur
iki 75 Kg                 0,3  m³          16,50 Eur
KONTAKTAI
KAUNAS:
VILNIUS:
Kaip mus rasti?
Stasio Mackelos įmonė "Šaltukas"
Įm. kodas: 159703263
PVM kodas: LT597032610

Veiverių g. 61b
Telefonas: + 370 37 295804
El. paštas: info@saltukas.lt
Darbo laikas I-V – 9-17 val.

Verkių g. 5
Telefonas: + 370 693 30763
El. paštas: vilnius@saltukas.lt
Darbo laikas I-V – 9-17 val.

© 2018 Stasio Mackelos įmonė „Šaltukas“.
IT sprendimas: UAB "IT Aurum"
   
Kaunas Vilnius