Orkaitės AMICA/HANSA išorinis durelių stiklas, 463x410mm

Orkaitės AMICA/HANSA išorinis durelių stiklas, 463x410mm paveikslo vieta
Orkaitės AMICA/HANSA išorinis durelių stiklas, 463x410mm

Prekės kodas:
DSO0011
Originalus kodas:
9040424
Kaina:
105 EUR
Tinka modeliams:

Hansa:

BOEI64030020

BOEI67130020

BOEI68230020

BCCI64135020

BCCI68236020

BCMI68130020

123.3TaYDSr

123.4TaYDpSr

22CC2.334TaSr

22CC3.334TaDSr

BCCI64136020

BCCI63036020

BCMI68130020

BCCI68130020

52688 BOEI64030020

52923 BCCI64136020

52924 BCCI63036020

KONTAKTAI
KAUNAS:

Kaip mus rasti?
Stasio Mackelos įmonė "Šaltukas"
Įm. kodas: 159703263
PVM kodas: LT597032610

Veiverių g. 61b
Telefonas: + 370 37 295804
El. paštas: info@saltukas.lt
Darbo laikas I-V – 9-17 val.

© 2021 Stasio Mackelos įmonė „Šaltukas“.
IT sprendimas: UAB "IT Aurum"
   
Kaunas